Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17255
Stary 27.10.2011, 10:10
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Niezupełnie. Wg wikipasy na stadionie będzie tylko około piętnastu kibiców, natomiast rekord frekwencji padnie tydzień później przy ulicy Kałuży i wyniesie 100 000 ludzi!
I mają rację. Z tym 100 000 to chodziło im o to, że będzie tyle ..... od początku ich awansu w 2004 r., po zsumowaniu
Odpowiedz cytując