pan Dudi napisał(a):

|
Niezupełnie. Wg wikipasy na stadionie będzie tylko około piętnastu kibiców, natomiast rekord frekwencji padnie tydzień później przy ulicy Kałuży i wyniesie 100 000 ludzi!
|
I mają rację. Z tym 100 000 to chodziło im o to, że będzie tyle ..... od początku ich awansu w 2004 r., po zsumowaniu
