Wyświetl pojedynczy post
pelek
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5696
Stary 27.10.2011, 10:06
Ja jeszcze gram w FMa 2011 skończyłem pierwszy sezon Zdobyłem Majstra ale tylko różnicą bramek nad czarnymi koszulami po 53 pkt mieliśmy WKS obronił puchar polski
Odpowiedz cytując