Pan Jotka napisał(a):

Coś musi być na rzeczy, bo info potwierdzone w dzisiejszym Fakcie, a nawet w SE....
|
Niezupełnie. Wg wikipasy na stadionie będzie tylko około piętnastu kibiców, natomiast rekord frekwencji padnie tydzień później przy ulicy Kałuży i wyniesie 100 000 ludzi!