Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3319
Stary 27.10.2011, 09:50
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:1 (2:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Iliev, Biton.
Zmiany: Jirsak, Palljić, Boguski
Bramki: Biton 2x, Garguła, Wilk
Odpowiedz cytując