Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51653
Stary 27.10.2011, 09:43
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Proponuję kilka małych ćwiczeń na sprawność umysłu. Najpierw np. odpowiedzi na pytania:

1. Skoro mamy klauzulę, to czy lepiej wydać domniemane 1,6 mln EUR już teraz, czy może lepiej żeby Biton grał na wypożyczeniu do wiosny, a pieniądze niech pracują na koncie?


2. Jak Bitona przejedzie samochód, albo jakiś drwal czy inny Cionek urwie mu nogę w lutym, to kto straci 1,6 mln EUR jak go wykupimy już teraz a kto jeśli poczekamy do wiosny?

No, biznesu to ty raczej nigdy nie zrobisz.
To prawda, ale... czysto teoretycznie, co by się stało gdyby Biton nagle doszedł do wniosku, że nie chce, jednak, grać w Wiśle?
Odpowiedz cytując