Oldpara napisał(a):

Proponuję kilka małych ćwiczeń na sprawność umysłu. Najpierw np. odpowiedzi na pytania:
1. Skoro mamy klauzulę, to czy lepiej wydać domniemane 1,6 mln EUR już teraz, czy może lepiej żeby Biton grał na wypożyczeniu do wiosny, a pieniądze niech pracują na koncie?
2. Jak Bitona przejedzie samochód, albo jakiś drwal czy inny Cionek urwie mu nogę w lutym, to kto straci 1,6 mln EUR jak go wykupimy już teraz a kto jeśli poczekamy do wiosny?
No, biznesu to ty raczej nigdy nie zrobisz.
|
To prawda, ale... czysto teoretycznie, co by się stało gdyby Biton nagle doszedł do wniosku, że nie chce, jednak, grać w Wiśle?