Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
oli38
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
3317
27.10.2011, 08:38
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (1:0)
Skład:
Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Paljic - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton
Bramki:
Biton x2, Iliev
Zmiany:
Jirsak, Diaz, Brud
oli38
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do oli38
Znajdź inne posty napisane przez oli38