Wyświetl pojedynczy post
oli38
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3317
Stary 27.10.2011, 08:38
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Paljic - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton

Bramki: Biton x2, Iliev

Zmiany: Jirsak, Diaz, Brud
Odpowiedz cytując