skeba napisał(a):

Każdy mecz, jaki miałem szanse zagrać - turnieje halowe, coca cola cup, Dankonki, czy ligowe w trampkarzach - gralem na 100%.
Gdybym zarabiał jeszcze pieniądze i grał na wyższym szczeblu to grałbym na 200%, bo tego wymagamy od profesjonalnych zawodników. Pytanie tylko, czy oni są profesjonalni ?
|
Z całym szacunkiem ale porównujesz siebie mniemam że amatorsko kopiącego piłkę z zawodowcami grającymi w europejskich pucharach?