|
Po takim postawieniu sprawy przez "prezydĘta"- osobiście jestem za przeniesienie meczy Wisły na Suche Stawy. I to od nastepnej rundy.....Poczekałbym rundę, dwie- i dopiero jak caly stadion byłby w 100% NALEŻYCIE wykonany, ewentualnie przystąpiłbym do negocjacji..A jak nadal prezydĘt chciałby mi wcisnąć gówno zamiast czekoladki- dogadałbym sie z operatorem stadionu Śląska i miałbym w doopie tego debila z Sosnowca...Co za burak je.bany!
|