Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20047
Stary 27.10.2011, 08:10
Po tym tekście w wybiórczej klub powinien ostro zareagować i najlepiej nie wpuszczać tych śmiesznych dziennikarzy na stadion. Niech sobie siedzą w kauflandzie swojej ukochanej sracovii.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując