AS82 napisał(a):

Tu masz fachury od rolnictwa
Prawo i Sprawiedliwość pochwaliło się swoimi specjalistami od rolnictwa, którzy od nowej kadencji będą urzędować przy ul. Wiejskiej. Bogdanowi Pękowi oddano, że (od 1980 r.) był "Kierownikiem Tuczarni Przemysłowej w Tomaszowicach". A innemu parlamentarzyście, że współorganizował Duszpasterstwo Rolników w Diecezjach Toruńskiej i Włocławskiej.
|
Podaj że cytujesz za swoimi idolami Anią "Krzysztofem" Grodzką ,Rafałem "Dupa nie służy tylko do srania"Biedroniem i Stefanem "Nienawidze Kaczora" Niesiołowskim- fachurami w swoich partiach od wszystkiego