|
W mieście się pali urzędnikom pod stołkami (sprawa budżetu na przyszły rok) i próbują różnymi sposobami wywrzeć presje na Wiśle .. wypuszczając info i artykuły jaka to Wisła jest be. Na miejscu Wisły targowałbym się do ostatniego możliwego terminu. A nam Kibicom życzę tylko jednego -- spokoju.
|