Wyświetl pojedynczy post
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20046
Stary 27.10.2011, 08:03
W mieście się pali urzędnikom pod stołkami (sprawa budżetu na przyszły rok) i próbują różnymi sposobami wywrzeć presje na Wiśle .. wypuszczając info i artykuły jaka to Wisła jest be. Na miejscu Wisły targowałbym się do ostatniego możliwego terminu. A nam Kibicom życzę tylko jednego -- spokoju.
Odpowiedz cytując