Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20045
Stary 27.10.2011, 07:53
To co ten wszawy pismak napisał to ewidentny skandal!
Z drugiej strony miasto musi iść na ugodę, bo kto tam będzie grać? Orzeł Piaski Wielkie?
Nie maja wyjścia i muszą dojść do porozumienia z Wisłą.
Odpowiedz cytując