Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe
Offline
#
20045
27.10.2011, 07:53
To co ten wszawy pismak napisał to ewidentny skandal!
Z drugiej strony miasto musi iść na ugodę, bo kto tam będzie grać? Orzeł Piaski Wielkie?
Nie maja wyjścia i muszą dojść do porozumienia z Wisłą.
Jarza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jarza
Odwiedź stronę domową użytkownika Jarza!
Znajdź inne posty napisane przez Jarza