sovinho_02 napisał(a):

Pomijając temat dzisiejszego meczu, taka ogólna opinia o Wiśle:
Za dużo tych obcokrajowców stanowczo, (...) tak więc po tej rundzie albo sezonie do oddstrzalu : Jovanic, Lamey, Jaliens, Diaz, Pajlic, Jirsak, Boguski. W ich miejsce mamy tak : Kurto, Burliga, Damian Skołorzyński, Czekaj, Brud,Chrapek (...) Stanek, Szewczyk, + do tego kupujemy z górnika Olkowskiego, Celebana lub Maderę, Świerczoka z Polonii Bytom...
Podsumowując :
Kadra w takiej sytuacji liczy 26 zawodników z czego 16 to Polacy, a 10 to obcokrajowcy i ta drugą liczbę trzeba powoli zmniejszać na korzyść tej pierwszej... I na LM, bo oczywiście liczę na mistrzostwo skład następujący:
Pareiko - Jovanovic, Chavez, Celeban, Nunez - Małecki, Sobolewski,Wilk, Melikson, Iliev, - Biton
Niby w pierwszej 11 tylko czterech Polaków, ale za to na ławce już jest ich większość :
Kurto, Olkowski, Burliga, Skołorzyński, Czekaj, Brud, Chrapek, Stanek, Szewczyk, Garguła, Świerczok, Genkov, Kirm oraz Bunoza, już wychodząc całkiem do przodu, mniej ważne mecze możemy grać składem:
Kurto - Olkowski, Bunoza, Czekaj, Skołożyński - Burliga, Brud, Chrapek, Garguła - Świerczok, Genkov
|
Sovinho, to byłoby zabijanie Wisły. A juz skład na mniej ważne mecze to jakaś kpina, przecież z taką jedenastką nie byłoby szans na uniknięcie spadku z ekstraklasy. Rzeczywistośc ma to do siebie, że trudno ją przykroić do swoich pomysłów, lepsze efekty daje jednak strategia odwrotna: przykrajanie swoich pomysłów do rzeczywistości. Spróbuj, spodoba Ci się.