Szczególnie to zdanie z tego artykułu:
" ale z ich perspektywy równie ważny, pozytywny społecznie efekt osiągają piłkarze
Cracovii okupujący ostatnie miejsce w ekstraklasie."
Jakże obiektywne. Nie ma co GW (oddział Kraków) to kibice sąsiadki w stężeniu 100%.
W końcu to My jesteśmy dumą tego miasta a nie lamusy z kauflandu
