cassius31krakow napisał(a):

|
Żenujący popis parchatego pismaka w Judische Zeitung czyli Wisła won z Krakowa!!!:
|
Szczyt obłudy, z tym nawet nie da się polemizować, gadzinówka przeszła samą siebie. Prezesie Basałaj może by tak podjąć rozmowy z Wrocławiem? Niech ten niekompetentny, skorumpowany nieudacznik majcher trafi tam gdzie jego miejsce przez prokuraturę na Monte.