Dariook napisał(a):

Wazne zeby nie odleciec i twardo stąpać po ziemi.
Czy ty masz wogole swiadomość ile to jest 1,6 mln ojro? Wiesz co to za kwota dla naszego klubu?
|
To mniej niż kwota ze sprzedaży Brożka, to połowa tego co dostali za Błaszczykowskiego, połowa tego co wzięli za Zurawia itd...Było myśleć na poczatku i brać go jak był tańszy. Tradycyjne wiślackie podcieranie dupy szkłem skończyło sie tradycyjnie. Czyli wielkim bólem. Ot co.
PS.W świetle tego, że za stadion Wisła nie płaci to jednak realne oszczędności są . Plus dochody z pucharów i kasa jest. Niech pomyślą ile zarobią dzieki Bitonowi i Meliksonowi, a nie ile wydadzą. Bo na razie to Meliksona wzięliby za czapkę fajek, ale sprzedali za 6 mln euro.