Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51650
Stary 27.10.2011, 06:44
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Po Limanovii, gdzie zagrało paru Polaków, można stwierdzić...
Czekaj - na kolana nie powala, szczegolnie ta sytuacja gdzie zagrał ręką mu nie przystoi, ale myślę że mógłby być do pary z Chavezem, wyrobi się chłopak
Brud - jak wyżej, szału nie ma, ale może wchodzić na zmiany i może coś będzie
Stanek - Od razu po wejściu na boisko było widać że technikę ma dobrą, tak więc dać mu trenować z pierwszą drużyną i może wpuszczać na zmiany
Boguski - to jest karykatura tego zawodnika z przed 2-3 sezonów, cala Limanowa się z niego smiała. Najlepiej niech odejdzie....
Garguła - dobry jest, tylko musi grać, myślę że Maaskant powinien się przestać bać i grać na dwóch ofesnywnych pomocników ( Graguła, Melikson ),
Wilk - może nie był to jego jakis wielki mecz ale zastępca Sobola jest

Pomijając temat dzisiejszego meczu, taka ogólna opinia o Wiśle:
Za dużo tych obcokrajowców stanowczo, jakby wisła przyjechała 5 lat temu do Limanowej to człowiek by nie mógł się doczekać by zobaczyć Baszcza, Franka, Zienia, Kosowskiego, Kubę, a teraz to nie było aż takich emocji, bo pełno starych dziadków obcokrajowców tak więc po tej rundzie albo sezonie do oddstrzalu : Jovanic, Lamey, Jaliens, Diaz, Pajlic, Jirsak, Boguski. W ich miejsce mamy tak : Kurto, Burliga, Damian Skołorzyński, Czekaj, Brud,Chrapek( na którego najbardziej liczę z młodych ) Stanek, Szewczyk, + do tego kupujemy z górnika Olkowskiego, Celebana lub Maderę, Świerczoka z Polonii Bytom...
Podsumowując :
Kadra w takiej sytuacji liczy 26 zawodników z czego 16 to Polacy, a 10 to obcokrajowcy i ta drugą liczbę trzeba powoli zmniejszać na korzyść tej pierwszej... I na LM, bo oczywiście liczę na mistrzostwo skład następujący:
Pareiko - Jovanovic, Chavez, Celeban, Nunez - Małecki, Sobolewski,Wilk, Melikson, Iliev, - Biton
Niby w pierwszej 11 tylko czterech Polaków, ale za to na ławce już jest ich większość :
Kurto, Olkowski, Burliga, Skołorzyński, Czekaj, Brud, Chrapek, Stanek, Szewczyk, Garguła, Świerczok, Genkov, Kirm oraz Bunoza, już wychodząc całkiem do przodu, mniej ważne mecze możemy grać składem:
Kurto - Olkowski, Bunoza, Czekaj, Skołożyński - Burliga, Brud, Chrapek, Garguła - Świerczok, Genkov

Koniec

PS. To jest tylko moja subiektywna opinia
Pozdro Wisła
Wykombinuj jeszcze trenera który by się podjął trenowania tej drużyny. Cele oczywiście te same, MP i grupa LM
..
Odpowiedz cytując