Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
kibicnh
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
3315
27.10.2011, 06:16
Wisła - Podbeskidzie 5:0 (2:0)
Skład:
Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Jovanovic - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton
Bramki:
Nunez, Wilk, Garguła, Boguski, Biton
Zmiany:
Jirsak, Boguski, Czekaj
kibicnh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibicnh
Znajdź inne posty napisane przez kibicnh