Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51649
Stary 27.10.2011, 00:34
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Proponuję kilka małych ćwiczeń na sprawność umysłu. Najpierw np. odpowiedzi na pytania:

1. Skoro mamy klauzulę, to czy lepiej wydać domniemane 1,6 mln EUR już teraz, czy może lepiej żeby Biton grał na wypożyczeniu do wiosny, a pieniądze niech pracują na koncie?


2. Jak Bitona przejedzie samochód, albo jakiś drwal czy inny Cionek urwie mu nogę w lutym, to kto straci 1,6 mln EUR jak go wykupimy już teraz a kto jeśli poczekamy do wiosny?

No, biznesu to ty raczej nigdy nie zrobisz.
W odpowiedzi na twoją zaczepkę odpowiem :

1. Polecam lokate terminową

2. Wiadomo wypadki chodzą po ludziach, ale jeśli gwarantujesz ze na wiosnę to się nie może stać , uspokoiles mnie.

Twoj biznes plan jest krótko terminowy , byle do wiosny...
Odpowiedz cytując