Oldpara napisał(a):

Proponuję kilka małych ćwiczeń na sprawność umysłu. Najpierw np. odpowiedzi na pytania:
1. Skoro mamy klauzulę, to czy lepiej wydać domniemane 1,6 mln EUR już teraz, czy może lepiej żeby Biton grał na wypożyczeniu do wiosny, a pieniądze niech pracują na koncie?
2. Jak Bitona przejedzie samochód, albo jakiś drwal czy inny Cionek urwie mu nogę w lutym, to kto straci 1,6 mln EUR jak go wykupimy już teraz a kto jeśli poczekamy do wiosny?
No, biznesu to ty raczej nigdy nie zrobisz.
|
W odpowiedzi na twoją zaczepkę odpowiem :
1. Polecam lokate terminową
2. Wiadomo wypadki chodzą po ludziach, ale jeśli gwarantujesz ze na wiosnę to się nie może stać , uspokoiles mnie.
Twoj biznes plan jest krótko terminowy , byle do wiosny...