|
Oj proszę cię, jesli juz kogos cytujesz to pomyśl 2 razy co autor mial na mysli zanim sie do tego odniesiesz.
Biton oczywiscie ze reprezentuje nasze barwy ale nie jest naszym zawodnikiem. Gra u nas na wypozyczeniu ale zawodnikiem jest innego klubu.
Chyba kazdy kibic mysli pozytywnie, inaczej sie nie da. Wazne zeby nie odleciec i twardo stąpać po ziemi.
Czy ty masz wogole swiadomość ile to jest 1,6 mln ojro? Wiesz co to za kwota dla naszego klubu? Tak to tylko 2x tyle co Melikson ale i 1/5 naszego budzetu.
Jest niejako jedynym napastnikiem wiec nic w tym nadzwyczajnego ze strzela bramki, ale czy to jest warte tyle kasy?
My za taką kwote to sprzedajemy piłkarzy a nie kupujemy. Duza kasa wiadomo i moze by nawet się znalazła tylko czy na Bitona? Wydaje się to wątpliwe.
Myślę ze mając 1,6 mln to Stan zapodał by 3-4 grajków a nie wydawał ich na Bitona, bo kto zagwarantuje ze sie taki transfer zwróci? Czy kilka bramek jest tyle warte? hmmm
Kto takie coś weżmie na klate?
Bedzie mniej to i owszem ze mogą zasiąśc do rozmów ale 1,6 ? Niema tematu.
|