Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51647
Stary 26.10.2011, 23:40
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co jest najgorsze?

Wszystko to co wypisałes jest prawdą, a Biton nie jest naszym zawodnikiem...
Proponuję kilka małych ćwiczeń na sprawność umysłu. Najpierw np. odpowiedzi na pytania:

1. Skoro mamy klauzulę, to czy lepiej wydać domniemane 1,6 mln EUR już teraz, czy może lepiej żeby Biton grał na wypożyczeniu do wiosny, a pieniądze niech pracują na koncie?


2. Jak Bitona przejedzie samochód, albo jakiś drwal czy inny Cionek urwie mu nogę w lutym, to kto straci 1,6 mln EUR jak go wykupimy już teraz a kto jeśli poczekamy do wiosny?

No, biznesu to ty raczej nigdy nie zrobisz.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując