|
Wszyscy chcą zeby grali Polacy ale niestety nie mamy ic. Pchać na siłe Czekaja albo Bruda tylko dlatego ze jest młody i Polak to bez sensu w Legi Wolski, Żyro, Kucharczyk, Borysiuk, Rybus nie graja dlatego ze sa Polakami i są mlodzi tylko dlatego ze na to załuzyli. U nas nie ma wyrózniającego sie młodego Polskiego chloaka. Owszem można dac szanse Czekajowi Brodowi ale w meczu z 3 ligowcem oni nie potrafiliwykorzystaci tej szansy
[/URL]
|