Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51646
Stary 26.10.2011, 23:05
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co jest najgorsze?
Dariook napisał(a):Wyświetl post

Wszystko to co wypisałes jest prawdą, a Biton nie jest naszym zawodnikiem...
Ależ to jest najlepsze że te bramki wali (bo jak go kupimy to więcej zarobimy)...No tak, nie nasz bo nie dla nas strzela bramki (jest opcja pierwokupu czyli jak zechce boss to nasz). Spoko, cena stała i nie 4 czy 7 mln tylko 2 razy tyle co kosztował nas Melikson którego wartości transferu nikt analizował, jakby przyszedł darmo. Choćby nie wiem jakie czarnowidztwo tu uprawiano to i tak temat pojawi się dopiero realnie pod koniec rudny wiosennej i wówczas okaże się co w tym temacie jest możliwe. Dziś to tylko przepychanki pomiędzy wiecznymi malkontentami co świat widzą na czarno (co złe dla zdrowia), a tymi co myślą pozytywnie ...i co uważam jednak za lepsze dla zdrowia. Pozdr.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.10.2011 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując