Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3314
Stary 26.10.2011, 23:02
Wisła - Podbeskidzie 4:1 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Jovanovic - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton

Bramki: Biton, Biton,Iliev,Wilk

Zmiany: Jirsak, Boguski, Czekaj

Odpowiedz cytując