Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Roger_biezanow
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
40
26.10.2011, 21:46
Już tradycyjnie:
Wisła CanPack Kraków - BLMA 66-58 Zapraszam do oglądania!
moja strona www
Roger_biezanow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Roger_biezanow
Znajdź inne posty napisane przez Roger_biezanow