3:0 i w sumie Widzew drugim skladem wiekszych problemow nie sprawil. Swoje szanse mial ale Skaba cos tam obronil no i Komor ladnie przyjal strzal na cialo
Wolski mimo sporej ilosci strat swietnie zaprezentowal sie przy golu. Beda z niego ludzie
Ciekawe kogo teraz trafimy...