Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#496
Stary 26.10.2011, 21:16
3:0 i w sumie Widzew drugim skladem wiekszych problemow nie sprawil. Swoje szanse mial ale Skaba cos tam obronil no i Komor ladnie przyjal strzal na cialo

Wolski mimo sporej ilosci strat swietnie zaprezentowal sie przy golu. Beda z niego ludzie

Ciekawe kogo teraz trafimy...


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując