Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51642
Stary 26.10.2011, 21:06
filemon napisał(a):Wyświetl post
Żartujesz tak?
Gość nam ratuje punkt za punktem, stanowi podstawę i większość naszej siły ofensywnej, wygrywa niektóre mecze w pojedynkę, ratuje nas, a cena za którą go możemy wykupić jest od kilku miesięcy TAKA SAMA.
Wiesz co jest najgorsze?

Wszystko to co wypisałes jest prawdą, a Biton nie jest naszym zawodnikiem...
Odpowiedz cytując