|
Z Nunezem, moim zdaniem, warto pamiętąć artykuł weszło, iż jest on znienawidzony przez kibiców swojego argentyńskiego klubu. Stąd pewnie, jeżeli nie będzie chętnych poza Wisłą, kwota transferowa może być relatywnie niska. Tak jak Chaveza kupiliśmy za mniej niż było w umowie, tak może być i z Gervasio. Ja też bym chciał, żeby został - Sobol młodszy nie będzie i pewnie coraz częściej będziemy musieli grać dwójką Wilk-Nunez jako defensywni pomocnicy.
|