Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
wislak2004
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
3311
26.10.2011, 20:14
Wisła-Podbeskidzie 3:1 (1:0)
Pareiko-Jovanovic-Jaliens-Chavez-Diaz-Nunez-Wilk-Kirm-Garguła-Iliev-Biton
Bramki: Biton x2, Iliev
Zmiany: Brud, Czekaj, Boguski
wislak2004
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2004
Znajdź inne posty napisane przez wislak2004