Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Siemens
Member
Od: 04.2007
Offline
#
7194
26.10.2011, 20:07
Nie. Musisz wstawić się osobiście w strefie kibica żeby zrobili Ci zdjęcie na miejscu.
Siemens
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemens
Znajdź inne posty napisane przez Siemens