Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica
Offline
#
7193
26.10.2011, 20:03
siemka Za
Wisełka
jestem juz 11 lat a mam 18
da się wyrobic karte kibica przez internet..? bo niesety mieszkam w nowym sączu..:(
adus1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adus1906
Znajdź inne posty napisane przez adus1906