Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7193
Stary 26.10.2011, 20:03
siemka Za Wisełka jestem juz 11 lat a mam 18 da się wyrobic karte kibica przez internet..? bo niesety mieszkam w nowym sączu..:(
Odpowiedz cytując