Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15218
Stary 26.10.2011, 19:59
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
wolfy - a może jest po prostu tak, że ci "nasi" zwyczajnie nie mają umiejętności i gryzienie trawy wiele by im nie dało? Może Garguła i Boguski po kontuzjach (przy czym ten drugi dla mnie to od zawsze) są po prostu piłkarsko tragiczni i nawet pomimo ambicji potrafią pokazać całe równe nic?
Niech najpierw spróbują zagrać ambitnie, to porównamy. Z Limanovią nie pobrudzili nawet koszulek.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.10.2011 o godz. 20:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując