kacpergawlo napisał(a):

|
wolfy - a może jest po prostu tak, że ci "nasi" zwyczajnie nie mają umiejętności i gryzienie trawy wiele by im nie dało? Może Garguła i Boguski po kontuzjach (przy czym ten drugi dla mnie to od zawsze) są po prostu piłkarsko tragiczni i nawet pomimo ambicji potrafią pokazać całe równe nic?
|
Niech najpierw spróbują zagrać ambitnie, to porównamy. Z Limanovią nie pobrudzili nawet koszulek.