Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51635
Stary 26.10.2011, 19:59
Ale dla bossa to tylko zabawa, taka droga zabawka. A niby za co kasę bierze Basałaj i trener i dyr. sp. , no a zwłaszcza Sz. Pan Basałaj toż to jego obowiązkiem jest zadbać o bazę szkoleniową ...a nie tylko odcinać kupony od pracy innych. Czekam na jakieś małe podsumowanie pracy Pana Basałaja pod koniec roku. My tu gad, gadu o transferach (Stan), o grze I drużyny (Maaskant) a chciałbym aby było też coś o Panu Basałaju i ogólnej wizji rozwoju klubu (np. w kontekście bazy szkoleniowej i wychowanków).
Odpowiedz cytując