Gwiaździsty napisał(a):

|
Czyli niedawno. W takim razie gdzie są te POLSKIE talenty, o które niektórzy tak gorąco się upominają ?
|
Są w Legii. Jak zaczniemy inwestować w szkolenie pewnie się pojawią i u nas. Na razie jest Czekaj (tyle o ile na tle Diaza się wyróznia) i nikt więcej. Ale też trudno żeby się pojawili jak nie szkolimy i nie sprowadzamy żadnych wybijających się młodych.