jak Wisła będzie Wisłą to warto bedzie placić za bilet... obecnie to jest produkt made in China nastawiony na szybki zysk o niskiej cenie i i nisksiej jakosci produktow uzytych do produkcji...mówiąc wprost i świadomie kto frajer ten kupi...i bez napinania ,róznych ludzi ziemia nosi

... kiedys byly sprzedawane takie bilety na Wisle w formie pilki nożnej ...mam nadzieje ze szybko wroca czasy prawdziwej pilki Wisly Kraków, gdzie szanuje sie to co Wislackie i to co niesie ze sobą nowoczesny swiat...