Genkow przed kontuzją nie strzelał w ogóle bramek.Lepiej żeby do takiej formy nie wracał.
Aha:
milosz napisał(a):

|
Skoro po trudach z percepcją prostego tekstu doszliśmy już do wniosku że Pan Cupiał nie wtrąca się (notabene wzorowo to informacja dla tsw biała gwiazda , który może już zrozumiał mój tekst) to pytania te kierować powinniśmy do Sz. Pana Basałaja ... i słusznie bo są zasadne. Program rozwojowy ma przygotowac Pan Basałaj z Panem Maaskantem i Panem Valckx-em i udac sie z nim do bossa i uzyskać jego pełną aprobatę ku chwale naszej Białej Gwiazdy, tak to widzę.
|
A niech się wtrąca. Może jakby zaczał żyć problemami tego klubu to reagowałby cześciej niż tylko w sytuacji gdy trzeba kogoś drogo sprzedac, albo trenera z klubu wywalić.
Przecież to jest śmiech na sali, że boiska będziemy mieć dopiero jak nas do tego przymuszą przepisy licencyjne. Ciekawe ile lat jeszcze by był syf gdyby nie one ?