|
Kontraktujemy Lameya - bleee! stary piernik, szrot z rezerw, dno
Lamey zagrał kilka niezłych meczów w LE - hmmm....całkiem całkiem, skąd go Stan wytrzasnął? Na pewno lepszy niż Cikos
Lamey zagrał fatalne mecze z Apoelem i Twente - zasrany holender!, staruch! drewno! blokuje młdych Polaków
Lamey zagrał kilka niezłych meczów i strzelił 3 bramki - hmmm...no tak, całkiem niezły, pozytywne zaskoczenie, świetny jak na darmowego - na pewno lepszy niż młodzi Polacy
ciąg dalszy nastąpi.....
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|