szprotson napisał(a):

Bo patrzysz na tabele ?
Nie patrz, ona w tych rozgrywkach jest gówno warta. Młoda Ekstraklasa miała wprowadzać młodych piłkarzy na wyzszy poziom poprzez granie z równieśnikami a nie kopanie po czołach w rezerwach na IV ligowych boiskach.
[...]
|
Pewnie masz racje, nie śledziłem nigdy ME.
Zgadzamy się natomiast co do wniosku- piłka młodzieżowa w Mistrzu Polski stoi (stała) na żenująco niskim poziomie. Jeżeli nie władze klubu nie zaczną czegoś w tym zakresie poprawiać, to ucieknie nam nie tylko Legia, ale też i pozostałe kluby.
@rasel
Cytat:
|
Niech graja najlepsi a mlodzi dostaja jak najwiecej szans w takich wlasnie meczach
|
No właśnie staramy się udowodnić, że na takich "młodych" nie ma sensu stawiać. Oni wyższego poziomu niż I liga nigdy nie osiągną.