nesta napisał(a):

|
Do tego mam nieodparte wrazenie, ze niektorzy gracze sa po prostu.. glupi. Nie pilkarsko, tak zwyczajnie. Czasem wystarczy zagrac do boku, przytrzymac pilke, rozejrzec sie, zastanowic sie. A on jeb w przod jak nie ma nikogo dookola. Nazwisk nie ma co wymieniac.
|
Szczególnie irytuje mnie to u Kirma. Zamiast podać do wolnego kolegi to On wdaje się w jakieś przepychanki...w meczu z ŁKSem to już przechodziło ludzkie pojęcie. To przecież chłopcy na boisku wiedzą, że piłka jest szybsza od zawodnika...
Po co narażać się na stratę jak można spokojnie podać do kolegi? Niech się przeciwnik męczy. Niestety dla niektórych naszych zawodników czysta logika jest nieosiągalna.