Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 26.10.2011, 18:13
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Ale jak tu szkolić młodzież, jak my nie mamy nawet porządnego zaplecza treningowego dla I drużyny (przynajmniej 2 boiska w dobrym stanie, duża nowoczesna siłownia i odnowa biologiczna)?
Żeby szkolić młodzież, to trzeba mieć gdzie to robić i trzeba mieć odpowiednich trenerów. Trzeba zbudować infrastrukturę dla I drużyny i przynajmniej kilka niezłych boisk dla młodzieży, tak aby mogło trenować kilkaset osób. Wtedy może 3-4 Wiślaków uda się z nich wyłowić.

A w Górniku czy Widzewie to mają po 20 boisk i 10 100m basenów.
Odpowiedz cytując