|
Kurto mial bronic, ale ma zapalenia jakiegos tam miesnia. Jestem pewien, ze w nastepnym meczu tego pokroju zagra wlasnie Filip o ile tylko bedzie zdrowy.
Co do Kirma, uratowal nam kilka razy tylek i kilka razy zawalil. Jak Patryk wroci do zdrowia to moze Andraz zasiadzie na lawce. Poczekamy zobaczymy. Problem polega na tym, ze Malecki tez niestety nie jest zadnym geniuszem futbolu :( czy bedzie lepsza opcja od Kirma? Okaze sie.
|