crux.a napisał(a):

Koleżanki i koledzy, poczytajcie:
http://www.sport.pl/sport/1,86005,10...luchanie_.html
Głos rozsądku w aferze z sędziami i ani słowa o Wiśle (z wyjątkiem Małeckiego w roli przykładowego niepokornego).
Wiem, że nie ubicie tego portalu, ale tym razem naprawdę Stec się postarał.
|
NIE WKLEJA SIE NA FORUM LINKOW DO G...A - to raz
A dwa - Stec to chyba ostatnia osoba ktora jakikolwiek kibic w Polsce powinien sie przejmowac.
Trzy - Wisla wygrywa karawana jedzie dalej a psy niech sobie szczekaja