Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.10.2011, 17:54
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Koleżanki i koledzy, poczytajcie:
http://www.sport.pl/sport/1,86005,10...luchanie_.html
Głos rozsądku w aferze z sędziami i ani słowa o Wiśle (z wyjątkiem Małeckiego w roli przykładowego niepokornego).
Wiem, że nie ubicie tego portalu, ale tym razem naprawdę Stec się postarał.

NIE WKLEJA SIE NA FORUM LINKOW DO G...A - to raz

A dwa - Stec to chyba ostatnia osoba ktora jakikolwiek kibic w Polsce powinien sie przejmowac.

Trzy - Wisla wygrywa karawana jedzie dalej a psy niech sobie szczekaja
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując