Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#814
Stary 26.10.2011, 17:46
Kto jużgra w Battlefield 3 na PS3? w Brzesku w Media Expert jeszcze nie ma. Ma być jutro po południu Widziałem że niektórzy znajomi z PSN już grają - pre-order pewnie
Odpowiedz cytując