Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.10.2011, 17:23
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że dzisiejszy mecz wybił z głowy co niektórym oskarżanie Maaskanta o nie dawanie szans Brudowi i Czekajowi.
Ba! Tego drugiego nawet w składzie na Fulham niektórzy widzieli.

Może i wybił, pytanie na ile? Ja daje tym specom 2-3 tygodnie.

Meczu nie oglądałem, ale z tego co czytam ,to nasi "młodzi-zdolni" nie pokazali nic wielkiego. Czy ktokolwiek się spodziewał, że będzie inaczej?

Przecież wystarczyć rzucić okiem na tabele ME i miejsce, które tam zajmuje Wisła. Fakty są dla nas bezlitosne,mamy NAJGORSZĄ drużynę młodzieżową spośród drużyn ekstraklasy.
W 13 meczach zdobyliśmy zaledwie 7 punktów przy stosunku bramek 8-22.

Bardzo doceniam pracę prezesa Basałaja, ale tutaj nic go nie broni. Szkolenie młodzieży w Wiśle leży, sięgnęliśmy dna i musimy coś z tym zrobić. W pierwszej kolejności powinniśmy podziękować obecnemu sztabowi, który za taki stan odpowiada- poczynając od trenera Kulawika na trenerach trampkarzy kończąc.
Odpowiedz cytując