Śmy, śmy - co My powinni
śmy to co w drugim poście lista życzeń

A życie sobie. I to samo dotyczy innych klubów. Amica - funduje sobie dogrywkę z cienką Polonią Bytom - (a gra najsilniejszym składem a nie jak My) - Polonia Warszawa odpada z Arką.... tak to jest w PP - w pojedynczych meczach, rywal się spręża jak my na Barcelonę i często ten słabszy wygrywa.
Śmy - awansować. I awansowali
śmy
Piotson napisał(a):

Myślę, że dzisiejszy mecz wybił z głowy co niektórym oskarżanie Maaskanta o nie dawanie szans Brudowi i Czekajowi.
Ba! Tego drugiego nawet w składzie na Fulham niektórzy widzieli.
|
Tak z ciekawości - Czekaj zawalił dzisiaj jakąś bramkę? Grał gorzej od Diaza?