Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 26.10.2011, 16:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Najmniejszym nakładem sił przeczołgaliśmy się dalej. A tu płacze czemu nie 7-0 jak z Dalinem?

Zrobiliśmy to co powinniśmy zrobić - awansować dalej. Dla mnie nie ma sprawy. Spodziewałem się awansu a nie kanonady. Zwłaszcza że graliśmy bez jedynego piłkarza z naszego składu który nie cierpi na bramkowstręt. (Biton).

Więc na jakiej podstawie (jakie przesłanki) świadczyły że wygramy wysoko i po pięknej grze? Brak Ilieva robiącego grę był tą przesłanką? Albo brak Bitona co strzelił (kuriozum) więcej niż połowę bramek dla nas w lidze? Zejdźcie panowie na ziemię. Lechia też myślała że wygra z 3-0. Górnik Zabrze też dał popis i odpadł z rywalem z niższych lig.

A my ogrywamy rezerwowym składem Limanovię i gramy dalej
A na takiej podstawie ze jesteśmy mistrzem Polski a Limanovia to druzyna z 3 czy tam 4 ligi nawet nie wiem a my sie zrównoważylismy z nimi poziomem a w niektórych fragmentach meczu to nawet oni byli lepis. 2-1 rezerwowym skladem to my powinnismy ograc Belchatów albo srake a nie jakas druzyne z 3 ligi
[/URL]
Odpowiedz cytując