Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2763
Stary 26.10.2011, 16:40
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
bez jaj, boi ich obcokrajowcy to po 20 baniek chodzą...
No wiem, że kupują obcokrajowców za ogromne pieniądze. Czyli stać ich na zbudowanie całych drużyn zbudowanych tylko z zagranicznych piłkarzy. A jak spojrzysz na CSKA, Zenit czy Dynamo Kijów to większość ich składów to rodzimi piłkarze.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując