JrQ- napisał(a):

|
bez jaj, boi ich obcokrajowcy to po 20 baniek chodzą...
|
No wiem, że kupują obcokrajowców za ogromne pieniądze. Czyli stać ich na zbudowanie całych drużyn zbudowanych tylko z zagranicznych piłkarzy. A jak spojrzysz na CSKA, Zenit czy Dynamo Kijów to większość ich składów to rodzimi piłkarze.