Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 26.10.2011, 16:08
Najlepsze są komentarze w mediach. Widać, że ich mocno zawiedliśmy. Nie dość że wygraliśmy to zrobilismy to w ciągu 90 minut bez dogrywki ( nie tak jak wczoraj Amika) i w dodatku w mocno rezerwowym składzie.

Ale i tak powinniśmy się wstydzic, bo przeciwnik strzelił piekną bramkę a nam tak samo wpadało.
Odpowiedz cytując