Najlepsze są komentarze w mediach. Widać, że ich mocno zawiedliśmy.

Nie dość że wygraliśmy to zrobilismy to w ciągu 90 minut bez dogrywki ( nie tak jak wczoraj Amika) i w dodatku w mocno rezerwowym składzie.

Ale i tak powinniśmy się wstydzic, bo przeciwnik strzelił piekną bramkę a nam tak samo wpadało.
