tsw biała gwiazda napisał(a):

|
milosz zdecyduj się czy Cupiał wtrąca się do polityki klubu, czy też nie.
|
A gdzie tu masz sprzeczność ?
"bo nie wtrąca się do bieżącej polityki klubu"
"a sam nie będzie się wtrącał (jak wzorowo to robi Cupiał)"
Czyli się Sz. Pan Cupiał wzorowo nie wtrąca się ... jakieś problemy z czytaniem !?.
_____________
Dzięki
mr_kwolf, ale widać niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
_____________
borys napisał(a):

Jesli Cupiał to dobry właścicie a my sie rozwijamyl to poprosze o szczere odpowiedzi na pytania:
1. Jak wyglada szkolenie mlodziezy?
2. Jak wyglada jakość "infrastruktury treningowej"?
3. Czy bez wychowankow z wydatkami na transfery wg. 2 ostatnich okienek mozna wejsc do LM?
4. Czy inne polskie czolowe kluby dzialaja w sprawie pkt. 1 i 2?
5. Czy mozemy liczyc na stabilnosc decyzji i plany dlugoterminowe(perspektywa 3-5 lat)?
|
Skoro po trudach z percepcją prostego tekstu doszliśmy już do wniosku że Pan Cupiał nie wtrąca się (notabene
wzorowo to informacja dla
tsw biała gwiazda , który może już zrozumiał mój tekst) to pytania te kierować powinniśmy do Sz. Pana Basałaja ... i słusznie bo są zasadne. Program rozwojowy ma przygotowac Pan Basałaj z Panem Maaskantem i Panem Valckx-em i udac sie z nim do bossa i uzyskać jego pełną aprobatę ku chwale naszej Białej Gwiazdy, tak to widzę.
________
Ps. Tak marginesie do
borys , sam możesz skasować swój tekst, ten który skasować chcesz.