Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51629
Stary 26.10.2011, 15:43
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
milosz zdecyduj się czy Cupiał wtrąca się do polityki klubu, czy też nie.
A gdzie tu masz sprzeczność ?

"bo nie wtrąca się do bieżącej polityki klubu"
"a sam nie będzie się wtrącał (jak wzorowo to robi Cupiał)"

Czyli się Sz. Pan Cupiał wzorowo nie wtrąca się ... jakieś problemy z czytaniem !?.

_____________

Dzięki mr_kwolf, ale widać niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
_____________

borys napisał(a):Wyświetl post
Jesli Cupiał to dobry właścicie a my sie rozwijamyl to poprosze o szczere odpowiedzi na pytania:

1. Jak wyglada szkolenie mlodziezy?
2. Jak wyglada jakość "infrastruktury treningowej"?
3. Czy bez wychowankow z wydatkami na transfery wg. 2 ostatnich okienek mozna wejsc do LM?
4. Czy inne polskie czolowe kluby dzialaja w sprawie pkt. 1 i 2?
5. Czy mozemy liczyc na stabilnosc decyzji i plany dlugoterminowe(perspektywa 3-5 lat)?
Skoro po trudach z percepcją prostego tekstu doszliśmy już do wniosku że Pan Cupiał nie wtrąca się (notabene wzorowo to informacja dla tsw biała gwiazda , który może już zrozumiał mój tekst) to pytania te kierować powinniśmy do Sz. Pana Basałaja ... i słusznie bo są zasadne. Program rozwojowy ma przygotowac Pan Basałaj z Panem Maaskantem i Panem Valckx-em i udac sie z nim do bossa i uzyskać jego pełną aprobatę ku chwale naszej Białej Gwiazdy, tak to widzę.

________
Ps. Tak marginesie do borys , sam możesz skasować swój tekst, ten który skasować chcesz.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.10.2011 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując